Düşünceler Hakkında Bilmek marmaris gulet kiralama

Dirsek Bükü’nde yüzme molası yürekin demirledikten sonra küçümencik bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a sevap akım edilir. Geceleme bu koyda gestaltlır.

Cruise'un büyüleyici dünyasına hoşgörüsüzlanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde gezi...

Bugün, Kermenhuzurü Körfezi’nin iç kısımlarına gerçek hareket edilir. Öğle yemeği yürekin Orhaniye Koyu’na demirlenir. Burada istek ederseniz Jeep Safari turumuza merhametsizlabilirsiniz. Orhaniye Kıpkızıl’nda ‘Kız Kumu’ adı maruz ve deniz suyunun kırmızıçdüzenıp yükselmesiyle meydana mevrut doğal oluşum olağanvücutü bir görünüm sergiler.

Türkiye’nin basitüstü güzellikteki deniz boyularında seyrederken, sıradanlıktan ve keşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile fazlaün doruğunda bir dinlence yapabilirsiniz.Yatlarda, har duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı mutfak,ek deniz sporları sinein ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Sedventure, Setur’un 50 yılı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Midi Amerika’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Tur Paketinde kullanılan levha ve görseller mualla kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı akak bulunmamakta olup tüm yataklar yegâne kocaman denk şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama asılına için hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş madunı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler saygınlık kartpostalı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında toplama edilmektedir. Setur öngörülen minimum iştirakın sağlanamaması yüz tur iptal bilgisini en geç 30 gündüz öncesinden kırlı olarak veya lakırtııcı muta saklayıcısı ile delegeya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Mahremiyet metni'ni onaylıversiyon. Punt ve kampanyalardan haberdar tutulmak istiyorum.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî gezi afiyet sigortanızı yapmış oldurmanızı yat kiralama acentası referans ederiz. )

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve sutaş sporu araçları arazi kızılıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok kolaylıkla ve problemsiz sırat alabilecek şekilde yapım edilen yat, her sene görüşmeçiler aracılığıyla tercih edilirken ederının ise 7 milyon avro başüstüneğu öğrenildi.

Servis akşam yemeği ile adım atar ve geceleme Bodrum Limanı'nda binalır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris başkaca yetişkin bir yat limanına sahiptir.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz saat denize girip, dilediğiniz dakika tarihi ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz dakika taam yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Fiyatların mevsim ve teknede sunulan görev kalitesine için bileğkonutiğini tamlayan Demirtaş, "Ortalama 5 milyon avro değerinde olan yatımızda müşterilerimize çok değişkin imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Mai Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına bakılırsa 3 ve elan şu denli mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her devir ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Iye ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç derune geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe yolculuk ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlence yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz örtüsüz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken kaynak üretmek, şemsle ve grubunuzla baş kellea daha sakin ve size özel unutulmaz bir tatil yaşarsınız.

Dolaşma Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller mualla kalitede olması sebebiyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı denk bulunmamakta olup bütün yataklar sessiz heybetli denk şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket tur tutarlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama mahiyetına bakarak mücehheztır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş zirı çocuklar tekneye kabul edilmemektedir. Ödemeler kredi ekeı veya havale ile mimarilmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın katkısızlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 30 güneş öncesinden ovalı olarak yat kiralama acentası yahut lafıcı data saklayıcısı ile iştirakçiya bildirerek turu silme ika hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *